قیمت : 32,000 تومان 24,800 تومان

برای اینکه بتوانید به قد و قامت ایده آل خود دست یابید به نظر استفاده از محصول پاشنه مخفی افزایش قد می تواند راه حل مناسب و در عین حال کم هزینه ای باشد.این محصول در واقع از چندین لایه سیلیکونی تشکیل شده و این امکان را برای شما فراهم می کند تا به میزان حداکثر ۵ سانتیمتر بلندی قد را تجربه نمایید.ما شرایطی را رد سایت فراهم کرده ایم که در هر کجای کشور که باشید براحتی بتوانید با چند کلیک نسبت به خرید پاشنه افزایش قد اقدام نمایید و ابتدا محصول خود را دریافت کرده و سپس هزینه آنرا به مامور پست بپردازید.

محصولات ارائه شده در فروشگاه تهران ژل در دو مدل مختلف می باشند :

  • پاشنه افزایش قد مدل ایرانی با کیفیت متوسط و قیمت تمام شده ۱۹۸۰۰ تومان
  • پاشنه ژله ای افزایش قد مدل خارجی با کیفیت عالی و قیمت تمام شده ۲۴۸۰۰ تومان
  • شما می توایند جهت خرید پاشنه مخفی علاوه بر روش های بالا همین الان با شماره تلفن ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۲۴ تماس گرفته وس فارش خود را ثبت نمایید.

پاشنه مخفی افزایش قد

همانطور که از نام این محصول مشخص است پاشنه مخفی ژله ای به گونه ای طراحی شده که هیچ کس نمی تواند حدس بزند که شما الان از این کفی مخصوص درون کفش هایتان در حال استافده کردن هستید و این مهمترین خاصیت محصولات اصلی و با کیفیت می باشد.

پاشنه مخفی مردانه و زنانه موجود در سایت براحتی و در یک چشم بر هم زدن برای شما می تواند حداکثر تا ۵ سانتیمتر بلندی قد را به همراه داشته باشد و بدون اینکه شما در راه رفتن خود دچار مشکل شوید می توانید ساعت های طولانی از این محصول استافده کرده و با قد و قامت بلند تری در مجالس و مکان های عمومی حاضر شوید.

محصول ژل افزایش قد ارائه شده در تهران ژل دارای ۱۰ لایه سیلیکونی مجزا از هم بوده و از کیفیت بسیار خوبی نیز برخوردار است. شما می توایند با توجه به قابلیت جدا سازی لایه های این محصول اتنرا برای هر نوع کفشی تنظیم و مورد استفاده قرار دهید.

محصول ژل سیلیکونی افزایش قد می تواند راه حل مناسب و کم هزینه ای باشد برای زمان هایی که می خواهید به یک مهمانی مهم بروید و یا در مجلس عروسی شرکت کنید و دوست دارید در این مواقع میزان بلندی قد شما در حد معقول و مناسب باشد. این محصول حداکثر برای شما ۵ سانتیمتر بلندی قد را به همراه خواهد اورد و این یعنی شما در دید افراد دارای قد و قامتی رعنا تر و زیباتر خواهید بود.

محصول پاشنه ژله ای افزایش قد بدون اینکه در راه رفتن شما ایجاد اختلال نماید برای شما افزایش قد مناسبی را به همراه خواهد اشت.شما با هزینه ای اندک از این پس دیگر نگران کوتاهی قد خود نخواهید بود و براحتی می توانید با اعتماد به نفس بالاتری در میان دوستان خود حاضر شوید.

پاشنه افزایش قد

  • پاشنه افزایش قد مدل ایرانی با کیفیت متوسط و قیمت تمام شده ۱۹۸۰۰ تومان
  • پاشنه ژله ای افزایش قد مدل خارجی با کیفیت عالی و قیمت تمام شده ۲۴۸۰۰ تومان
  • شما می توایند جهت خرید پاشنه مخفی علاوه بر روش های بالا همین الان با شماره تلفن ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۲۴ تماس گرفته وس فارش خود را ثبت نمایید.

در واقع این محصول در حکم یک کفی ژله ای افزایش قد است و بدون اینکه کسی متوجه حضور چنین محصولی درون کفش های شما شود می توانید انرا مورد استفاده قرار دهید و بدون اینکه نگران عوارض جانبی باشید خیلی راحت با قدی بلندتر از قبل در میان دوستان و آشنایان خود حاضر شوید.

برخی از مشتریان به دنبال ارزان ترین ژل افزایش قد هستند و معمولا در برخی از فروشگاه های متفرقه نیز می توانند محصولاتی به مراتب ارزان تر را نیز پیدا کنند اما به این عزیازن هشدار می دهیم که محصولات فوق همگی تقلبی و بسیار بی کیففیت هستند و اصلا نمی توان انتظاراتی که از یک محصول اصلی داشت را از اینگونه کالاهای بی کیفیت داشت.

شما عزیزان با استفاده از ژل بلند شدن قد دیگر نگران کوتاهی قد خود نخواهید بود و خیلی راحت و در یک چشمک بر هم زدن بدون اینکه نیاز به پرداخت هزینه های زیادی داشته باشید می توانید با استافده صحیح از این محصول قد و قامت خود را به میزان قابل توجهی بزرگتر از قبل نشان دهید.محصول لژ مخفی کفش را می توانید همین الان به صورت اینترنتی از طریق دکمه های خرید پستی که در بالا قرار داده ایم خرید نمایید و یا با برای خرید ژل طبی افزایش قد با شماره تلفن ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۲۴ تماس گرفته و سفارش خود را تلفنی ثبت نمایید.

محصول پد افزایش دهنده قد مدل ایرانی دارای جنس و کیفیت متوسطی است و نمی توان از آن در طولانی مدت استفاده کرد ولی محصول خارجی ارائه شده در فروشگاه از جنس بسیار با کیفیت رتی ساخته شده و شما بدون هیچگونه نگرانی می توانید از آن در زمان های طولانی تری نیز استفاده نمایید.

در زیر در مورد چند حرکت ورزشی مفید که می تواند برای شما افزایش قد به صورت طبیعی را به همراه داشته باشد را عنوان کرده ایم که خواندن آن خالی از لطف نخواهد بود با ما در ادامه همین مطلب همراه باشید :

مجددا تاکید می‌شود که شنای قورباغه را انجام دهید. اکثر افراد دسترسی منظمی به استخر ندارند، اگر شما نیز از دسته این افراد هستید نگران حذف تمرین شنا از برنامه خود نباشید. در هر صورت چنانچه شما به استخر دسترسی دارید، ۱۵ تا ۲۰ دقیقه شنای قورباغه در فاصله‌های ۳۰ دقیقه‌ای انجام دهید.

خرید پاشنه مخفی

چنانچه تمرین طناب زدن به طور صحیح انجام شود، فشار زیادی را بر ساق پا وارد می‌کند و به افزایش طول پاها کمک می‌کند. مفید بودن این تمرین مستلزم آن است که به ساق پای خود استراحت کافی بدهید. سعی کنید همزمان با هر دو پای خود پرش کنید. شما باید در هر جلسه ۵۰۰ بار طناب بزنید.
دو دلیل برای افزایش طول پاها در نتیجه انجام تمرینات دو سرعت وجود دارد.
دلیل اول این است که دوهای سرعتی شدید، باعث افزایش آزادسازی هورمون رشد به داخل خون می‌شوند. این امر اجازه رشد بیشتر را به کل بدن شما می‌دهد.
دومین دلیل این است که تمرینات سرعتی بهترین روش برای اعمال فشار به استخوان‌های پا می‌باشد. برای رشد کافی از طریق تمرینات سرعتی، تنها لازم است که ۴ تا ۶ دو سرعتی ۳۶ تا ۵۵ متری را به مدت ۳ روز در هفته انجام دهید. اگر به دلیل نامساعد بودن شرایط آب و هوا نتوانستید تمرینات سرعتی را انجام دهید، به جای آن که یکی دیگر از تمریناتی را انجام دهید که سبب افزایش طول پاها می‌شود.
زمانی که تمرینات دو سرعت را انجام می‌دهید مراقب بروز عوارض استراحت کم و تمرین بیش از حد شدید باشید، زیرا در آن صورت دچار آسیب خواهید شد. بنابراین توصیه می‌شود که فشار تمرین را بر اساس سطح آمادگی خود و زیر نظر یک متخصص ورزش انجام دهید.
تنفس عمیق و مناسب برای انجام هرچه بهتر تمرینات در این برنامه ضروری می‌باشد. دلیل این موضوع آن است که شما برای حمل هورمون‌ها و خون به محل‌های مورد نیاز آنها، به اکسیژن کافی در خون خود احتیاج دارید. تنفس عمیق موجب تحریک فرآیند مذکور می‌شود. تنفس کوتاه و کم عمق موجب برانگیخته شدن جریان خون و اکسیژن‌دار شدن خون نمی‌شود. در زمان انجام حرکات کششی، تنفس عمیق را انجام دهید. علیرغم انجام تنفس عمیق هنگام انجام حرکات کششی باید توجه داشته باشید که شما بایستی آن را به صورت جداگانه نیز انجام دهید.
هنگام انجام تنفس عمیق باید بر روی سه مرحله تمرکز کنید:
۱٫ مرحله دم
۲٫ مرحله حبس تنفس
۳٫ مرحله بازدم
سعی کنید که عمل دم را از طریق بینی انجام دهید، با استفاده از دهان خود هوا را نگه دارید و سپس از طریق دهان، هوا را خارج کنید.


ژله افزایش قد , ژل سلیکونی افزایش قد , خرید پاشنه افزایش قد , خرید کفی ژله ای افزایش قد, ارزانترین ژل افزایش قد , ژل بلند قدی , لژهای افزایش قد , ژل طبی افزایش قد ,ژل افزایش قد در تهران
ن : محمد
ت : چهارشنبه 23 اسفند 1396
قیمت : 32,000 تومان 24,800 تومان

یکی از محصولاتی که این روزها زیاد مورد استفاده قرار می گیرد پد افزایش قد نام دارد. این محصول می تواند به خوبی به میزان حداکثر ۵ سانتیمتر بروی قد شما افزوده و اعتماد به نفس بیشتری را به شما دهد. اگر دوست دارید با کمترین هزینه ممکن و بدون هیچگونه عوارض احتمالی بر میزان قد و قامت خود بیافزایید تنها روش و راه حل موجود استفاده از پد افزایش قد داخل کفش است.ما در فروشگاه تهران ژل دو نمونه از این محصولات را برای شما قرار داده ایم که می توانید از طریق زیر اقدام به خرید نمایید :

  • برای تهیه پد افزایش قد بتال مدل ایرانی با کیفیت معمولی و قیمت تمام شده ۱۹۸۰۰ بروی دکمه زیر کلیک کنید
  • برای تهیه پد افزایش دهنده قد مدل خارجی بتال با کیفیت عالی و درجه یک با قیمت تمام شده ۲۴۸۰۰ بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کنید.

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۲۴ تماس حاصل فرمایید.

پد افزایش قد

شما عزیزان همچنین می توانید جهت تهیه ژل افزایش قد بیتال مورد نظرتان با شماره تلفن ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۲۴تماس گرفته وس فارش خود را تلفنی ثبت نمایید. ما در تهران ژل ابتدا محصول را برای شما ارسال خواهیم کرد و سپس بعد از انکه شما کالای خود را دریافت کردید هزینه آنرا به مامور پست خواهید پرداخت.

محصول ژل افزایش قد سیلیکونی ارائه شده در سایت دارای ۱۰ لایه مجزا بوده و شما براحتی می توانید تعداد لایه های آنرا کم و زیاد نمایید و از این طریق این محصول قابل استافده برای تمامی کفش ها در مدل های مختلف می باشد.اگر می خواهید اقدام به خرید پاشنه مخفی نمایید بهتر است این توصیه ما را جدی بگیرید که اولا حتما از فروشگاه های معتبر اقدام به این کار نموده و دوم اینکه اگر قصد دارید مدت زمان طولانی از این محصول در طی روز استفاده کنید حتما اقدام به تهیه حصول نوع خارجی نمایید.

محصول کفی ژله ای افزایش قد از یک طراحی کاملا طبی برخوردار است و شما علاوه بر اینکه می توانید بر قد و قامت خود بیفزایید می توانید از حالت طبی ان نیز استفاده کرده و قدم زدن لذت بخشی را تجربه نمایید.اگر هم به دنبال تهیه ارزان ترین ژل افزایش قد می باشید ما مدل ایرانی را به شما پیشنهاد می کنیم. این محصول برای استفاده های موقتی و کوتاه مدت می تواند مناسب باشد.

محصول ژل بلند کننده قد می تواند دقیقا همان چیزی باشد که شما انتظارش را داشتید . با هزینه ای کم و به راحتی هر چه تمام تر می توانید قدی بلندتر را تجربه نمایید و این کار تنها در عرض چند دقیقه صورت خواهد گرفت.شما بدون اینکه کسی متوجه شود می توانید از این لژ مخفی کفش درون کفش هایتان استفاده نموده و به کارهای روزمره خود برسید.

بسیاری از فروشگاه های متفرقه اقدام به ارائه محصولاتی شبیه به ژل طبی افزایش قد ما کرده اند که قیمت بسیار پایین تری داشته و از کیفیت بسیار بدی هم برخوردار می باشد. محصولات متفرقه باعث خواهند شد تا شما در حین راه رفتن دچار مشکل شوید و هم اینکه به خوبی نمی توانند قد و قامت شما را بزرگ نمایند.محصول پد افزایش دهنده قد ارائه شده در تهران ژل دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و قطعا می تواند برای شما مدت زمان طولانی در طی روز کار کند بدون اینکه اصلا احساس خستگی نموده و یا دچار مشکلی در راه رفتن شوید.

پد افزایش قد بتال

در زیر حالتی ورزشی راب رای شما توضیح داده ایم که می توانید آنرا به صورت روزانه ومکرر انجام دهید و به صورت طبیعی باعث رشد قدی خود شوید . خواندن ان خالی از لطف نخواهد بود :

حرکت خم شدن به جلو و پایین در حالت دست‌ها پشت سر
در وضعیت ایستاده دست‌ها را در پشت گردن به هم قفل کرده و تا جایی که امکان دارد به جلو و پایین خم شوید. سعی کنید چانه‌تان را به قفسه سینه بچسبانید. زانوهایتان را خم نکنید. هر تکرار بایستی بین ۴ تا ۸ ثانیه به طول بیانجامد.

در مقابل یک دیوار به پشت بایستید و در حالی که به تدریج روی پنجه پاهایتان قرار می‌گیرد، تا جایی که می‌توانید دست‌هایتان را کشیده و به سمت بالا ببرید. سعی کنید تا حد امکان ستون مهره‌ها را در مقابل دیوار صاف نگه دارید. هر تکرار بایستی بین ۴ تا ۶ ثانیه به طول بینجامد. اجرای این کشش از آن جهت که باید ستون مهره خود را در برابر دیوار صاف و راست نگه دارید، مشکل تراز آن است که به نظر می‌رسد.
در وضعیت ایستاده قرار گرفته و در حالی که دست‌هایتان را در سطح شانه به صورت راست و مستقیم نگه داشته‌اید، بالاتنه خود را به سمت راست و چپ حرکت دهید، به طوری که همزمان پاها و مفصل رانتان ثابت مانده و هیچ چرخشی نداشته باشند. چرخش به هر طرف بایستی بین ۲ تا ۴ ثانیه به طول بیانجامد.

در وضعیت ایستاده طوری قرار بگیرید که صورت شما ۱۰ سانتیمتر از دیوار فاصله داشته باشد. سپس روی انگشتان پاها رفته و تا حد امکان دستان خود را به بالاترین نقطه روی دیوار برسانید. هر تکرار بایستی بین ۳ تا ۵ ثانیه به طول بیانجامد.
به حالت دمر روی زمین دراز بکشید، به طوری که دست‌ها در پشت گردن قرار بگیرند. حال یک پا را از روی زمین بلند کرده و تا جایی که می‌توانید بالا ببرید. همین کرا را با پای دیگر تکرار کنید. سعی کنید پاهایتان را صاف نگه دارید. هر تکرار بایستی بین ۳ تا ۵ ثانیه طول بکشد.
در وضعیت ایستاده قرار بگیرید، در حالی که دستانتان را در بالای سر نگه داشته‌اید. اکنون به سمت پایین خم شوید و سعی کنید تا انگشتان خود را لمس کنید. پاهایتان را تا حد امکان صاف و مستقیم نگه دارید. اگر در مراحل اول، انجام حرکت برایتان دشوار بود، می‌توانید کمی زانوهایتان را خم کنید. هر تکرار بایستی بین ۲ تا ۳ ثانیه به طور بیانجامد.
در حالت ایستاده یک میله یا دسته جارو را در دست گرفته و دستانتان را بالای سر ببرید. حالا بدنتان را به سمت چپ و راست بچرخانید. به یک طرف چرخیده و بدنتان را کشش دهید، سپس به طرف دیگر چرخیده و بدنتان را کشش دهید. شما باید هر تکرار را در هر طرف بین ۳ تا ۴ ثانیه نگه دارید.
به حالت دمر روی زمین دراز کشیده و در حالی که کف دست‌هایتان در طرفین بدن و روی زمین قرار دارد، هر دو پا را با هم تا حد ممکن بالا آورید. پاهایتان را کنار هم نگه دارید. هر تکرار بایستی ۳ ثانیه به طول بیانجامد.
به حالت دمر روی زمین دراز کشیده و دست‌ها و پاهایتان را همزمان با هم بالا آورید. هر تکرار بایستی ۳ ثانیه به طول بیانجامد.


خرید ژل افزایش قد , ژل افزایش قد سیلکونی , خرید پاشنه مخفی , کفی ژله ای افزایش قد , خرید ژل افزایش قد ارزان
ن : محمد
ت : يکشنبه 20 اسفند 1396
قیمت : 26,000 تومان 19,800 تومان

یکی از راحت ترین روش هایی که می توان برای افزایش قد استفاده کرد استفاده از محصولات ژل سیلیکونی است . این محصول همانطور که از نامش نیز مشخص است دارای چندین لایه سیلیکونی بوده و با قرار رگفتن این لایه ها بروی هم می تواند به میزان حداکثر ۵ سانتیمتر برای شما بلندی قد به همراه داشته باشد.شما عزیزان برای تهیه محصول ژل افزایش قد سیلکونی می توانید همین الان از طریق سایت تهران ژل دو مدل مختلفی که در سایت قرار داده ایم را مشاهده و هر کدام را که نیاز دارید تهیه نمایید :

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۲۴ تماس حاصل فرمایید.

ژل سیلیکونی

محصول پاشنه افزایش قد ارائه شده در تهران ژل دارای ده لاتیه است و هر کدام از این لایه ها قابلیت جداسازی دارند و شما براسا فضای کفشی که در اختیار دارید می توانید تعداد لایه های آنرا تنظیم کرده و درون کفشتان قرار دهید.محصول کفی ژله ای کفش بدون اینکه در راه رفتن شما ایجاد مشکل کند براحتی و در یک چشم بر هم زدن برای شما به میزان ۵ سانتیمتر بلندی قد را می تواند به همراه داشته باشد و با این کار شما تا حد زیادی نسبت به قبل بلند تر جلوه خواهید کرد.

برخی از فروشگاه محصولات بسیار بی کیفیت و تقلبی را در سایت خود قرار داده اند و چون مشتریان به دنبال خرید ژل افزایش قد ارزان هستند با دیدن این محصولات تقلبی به دلیل قیمت پایین آنها اقدام به سفارش انها کرده و در نهایت محصولی بی کیفیت را ردیافت خواهند کرد.محصول ژل بلند قدی که ما برایتان در نظر گرفته ایم دارای کیفیت عالی بوده و شما می توانید براحتی در طی روز در ساعت های طولانی از آن استافده نمایید بدون اینکه حتی دچار کوچکترین ناراحتی در راه رفتن خود شوید.

معمولا لژهای افزایش قد موجود در بازار همگی دارای سه لایه مجزا هستند و این در حالیست که محصول ارائه شده از طرف ما دارای ۵ لایه برای هر کفش است و در کل شما در هنگام خرید ده لایه را از فروشگاه ما دریافت خواهید کرد.بسیرای به دنبال ژل طبی افزایش قد در داروخانه ها هستند و این در حالیست که این محصول معمولا به صورت اینترنتی و در فروشگاه های مجازی یافت می شود.شما با استفاده از پد افزایش قد داخل کفش بی آنکه کسی متوجه حضور چنین محصولی درون کفش هایتان شود می توانید خیلی سریع و با هزینه ای اندک بر میزان قد خود افزوده و لذت ببرید.

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۲۴ تماس حاصل فرمایید.

ژل سیلیکونی افزایش قد

در زیر در مورد برخی تمرینات ورزشی صحبت کرده ایم که می توانند برای بلندتر شدن قد شما به صورت طبیعی بسیار مفید و موثر باشند :

تمرینات ورزشی برای افزایش قد طول پاها
تمریناتی که جهت افزایش طول پاهایتان ارائه شده‌اند، شامل موارد زیر است:
ضربه با پا
پرش کردن
دوچرخه سواری
شنا کردن
طناب زدن
دویدن‌های سریع
ضربه زدن مکرر با پاها به بلندتر شدن استخوان ساق و ران کمک می‌کند. هیچ دقت کرده‌اید که چرا پاهای ورزشکاران رشته کیک بوکسینگ از پاهای افراد معمولی بلندتر است؟ این اصل در مورد پرتاب کننده‌های بیس‌بال نیز صادق است. معمولا پرتاب کننده‌های بیسبال دست پرتابشان (دستی که با آن توپ را پرتاب می‌کنند) ۲ تا ۵ سانتیمتر از دست دیگرشان بلندتر است. نیروهای فشاری که به طور مکرر به استخوان‌ها وارد می‌شوند، باعث بلندتر شدن استخوان‌ها می‌شوند.
شما تنها دو نوع ضربه زدن با پا را در این برنامه انجام خواهید داد. اولین تمرین، ضربه شلاقی رو به جلو است، فقط سعی کنید که به خوبی پاهایتان را باز کنید تا طول آنها افزایش یابد. ضربه با پا بایستی سریع انجام شود و پایتان نباید بیشتر از ۶۰ سانتیمتر از سطح زمین دور شود.

ژل افزایش قد سیلیکونی

در این نوع تمرین، هر ضربه کمتر از یک ثانیه طول خواهد کشید. در هر نوبت ۲۰ ضربه را برای هر پا انجام دهید و بعد با پای دیگر حرکت را انجام دهید (۲۰ ضربه). بعد از اینکه ۲۰ ضربه را با هر پا انجام دادید، ۳۰ تا ۶۰ ثانیه استراحت کنید. بعد از استراحت این تمرین را دوباره انجام دهید.البته شما با استافده از محصول ژل طبی افزایش قد هم می توانید بدون نیاز به این کار ها در یک لحظه شاهد رشد ۵ سانتیمتری قد خود باشید.
دومین تمرین برای ضربه زدن با پا، ضربه مستقیم پا می باشد. برای توضیح بهتر این حرکت می‌توانید تصور کنید که می‌خواهید به یک توپ فوتبال ضربه بزنید. برای این حرکت بایستی پا را تا بیشترین حد ممکن بالا بیاورید. هر ضربه تقریبا ۵/۱ ثانیه طول خواهد کشید. هر بار ۱۰ ضربه را با یک پا انجام دهید و بعد این ضربه را با پای دیگر انجام دهید. وقتی که این کار را با هر دو پا انجام دادید، ۴۵ تا ۶۰ ثانیه استراحت کنید و بعد این تمرین را دوباره انجام دهید.
در این برنامه دو نوع تمرین پرش کردن وجود دارد.
اولین تمرین پریدن شامل پرش به روی یک نمیکت و بازگشت به روی زمین می‌باشد. شما می‌تواندی این کار را به صورت جفت پا یا تک پا انجام دهید. با پریدن جفت پا می‌توانید تعداد بیتری پرش را در هر بار انجام دهید. این پرش‌ها سریع و هر کدام در کمتر از یک ثانیه انجام می‌شوند. در هر بار، ۱۰ پرش انجام داده، سپس ۳۰ ثانیه استراحت کنید. دومین تمرین پریدن شامل پرش‌هایی است که می‌توان تا بیشترین ارتفاع انجام داد. این نوع پرش‌ها شدت بیشتری داشته و نیازمند استراحت بیشتری هستند. پرش عمودی را انجام دهید، سپس بسته به سطح آمادگی‌تان بین ۵- ۱۵ ثانیه استراحت کنید.
برای اینکه دوچرخه سواری به افزایش طول پاهای شما کمک کند، باید زین دوچرخه خود را ۵ تا ۱۰ سانتیمتر بلندتر از حد معمول تنظیم کنید. در ابتدا راندن دوچرخه در این حالت کمی مشکل است، اما باید همین حالت را حفظ کنید، چون این یکی از بهترین راه‌ها برای اعمال کشش و افزایش طول پاها می‌باشد.
این تمرین را هر بار به مدت ۲۰ دقیقه انجام دهید. دوچرخه ثابت برای این کار ایده‌آل خواهد بود.

خرید ژل افزایش قد , ژل افزایش قد سیلکونی , خرید پاشنه مخفی , کفی ژله ای افزایش قد , خرید ژل افزایش قد ارزان , ژل بلندی قد , خرید لژ مخفی کفش , ژل طبی افزایش قد
ن : محمد
ت : شنبه 5 اسفند 1396
قیمت : 26,000 تومان 19,800 تومان

ژل افزایش قد اصل
یکی از عوامل مهم و اثراگذار که بر فرایند قد کشیدن اثرات زیادی دارد و شاید اکثر ما از آن آگاهی نداشته باشیم، داشتن استراحت به میزان کافی است. به عبارت ساده تر هر چه در طول زندگی خوب بخوابیم و زندگی بدون استرس داشته باشیم، روند قد کشیدن ما هم مطلوب خواهد بود. اما ممکن است این سوال برای برخی شکل بگیرد که بالاخره برای اینکه قدی بلند و رعنا داشته باشیم، استراحت خوب است یا داشتن تحرک؟ در ادامه در این خصوص بیشتر برای شما صحبت می کنیم.
برای داشتن قد بلند هم ورزش کنید و هم بخوابید!

برای تهیه محصول ژل افزایش قد در اصفهان و دیگر شهر های اطراف به یکی از روش های زیر عمل نمایید :

خرید ژل افزایش قد در اصفهان مدل ایرانی با قیمت ۱۹۸۰۰


تهیه محصول ژل افزایش قد در اصفهان مدل خارجی با قیمت ۲۴۸۰۰


برای خرید تلفنی می توانید با شماره تلفن ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۲۴ تماس حاصل فرمایید.

ژل افزایش قد در اصفهان
یکی از روشهای افزایش دهنده در زمینه قد، ورزش کردن است. پس چنانچه اهل ورزش هستید و تمایل دارید حرکات ورزشی برای افزایش قد انجام دهید، خوب است بدانید انجام حرکات ورزشی و کششی از قبیل یوگا، بارفیکس و امثال این نوع ورزش ها هم می‌توانند تا حد قابل توجهی به رشد استخوانی شما کمک کنند. این نکته را هم مد نظر داشته باشید که داشتن ریتم مناسب خواب و استراحت هم یکی دیگر از فاکتورهای تاثیرگذار بر رشد طولی استخوان‌ها است که در دوران کنونی بنا به دلایل گوناگون نسبت به آن بی توجه هستیم. به یاد داشته باشید که داشتن خواب مناسب موجب ترشح منظم هورمون رشد در بدن می شود و کودکان بیشترین سود را از آن می‌برند. به عبارتی کودکانی که خواب و استراحت کافی دارند در مقایسه با همسالان خود که خوب نمی خوابند، از رشد قدی خوبی هم برخوردار هستند. توجه داشته باشید که خواب نامنظم، شب‌بیداری و خوابیدن تا دیروقت در روز باعث ایجاد اختلال در روند ترشح هورمون رشد می شود که این خود می تواند مانع از رشد واقعی قد در نوجوانان شود؛ که نتیجه آن کوتاهی قد است که بعدا باید به فکر راه چاره برای آن افتاد. خانواده ها و والدین به این مسئله توجه داشته باشند که ممکن است در یک خانواده داشتن قد بلند یک ویژگی ارثی باشد اما ممکن است شب‌بیداری و ساعات نامنظم خواب، فرصت قدبلند شدن را از نوجوانان شما بگیرد.
ذکر موارد دیگر در زمینه کوتاه شدن قد هم لازم به نظر می رسد. مثلا نباید از تاثیر برخی بیماری‌ها بر مختل شدن فرایند رشد قد در افراد غافل ماند؛ برخی بیماری‌ها مثل نارسایی کلیه، اختلالات روده‌ای که باعث کاهش جذب مواد غذایی در بدن می شود، یا ابتلا به بیماری هایی از قبیل دیابت و کم‌کاری تیروئید در دوران کودکی، از جمله مشکلاتی هستند که باعث اختلال در رشد قدی افراد می‌شوند که تشخیص و درمان این نوع بیماری‌ها در حوزه کار متخصصین غدد درون‌ریز و متابولیسم قرار دارد و توصیه می شود از خود درمانی در این موارد به شدت پرهیز کنید.

خرید ژل افزایش قد در اصفهان مدل ایرانی با قیمت ۱۹۸۰۰


تهیه محصول ژل افزایش قد در اصفهان مدل خارجی با قیمت ۲۴۸۰۰


برای خرید تلفنی می توانید با شماره تلفن ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۲۴ تماس حاصل فرمایید.

خرید ژل افزایش قد در اصفهان
اگر بنا به هر علت اکنون با مشکل کوتاهی قد دست به گریبان هستید، می توایند از راه حل های جایگزین روشهای زبیعی سود ببرید، از جمله روش های جراحی، یا استفاده از ژله افزایش قد و…این روشها هر کدام دارای محاسن و معایب خاص خود هستند و در زمینه صرف وقت و هزینه هم با هم متفات می باشند و شما باید بنا به شرایط خود از آنها یکی را برای رفع مشکل خود انتخاب کنید. مثلا ما روش غیر جراحی استفاده از زل ها برای رفع مشکل کوتاهی قد پیشنهاد می کنیم و در بین انواع برندهای این محصول ژل افزایش قد بیتال را مورد معرفی قرار می دهیم. این برند ژل افزایش قد اصل محسوب می شود که دارای جنس خوب و کیفیت کار عالی است و بهترین نتیجه را به فرد استفاده کننده، می دهد. امیدواریم شما هم این محصول را تهیه کنید و افزایش قد ۱ تا ۵ سانت را بدون دردسر تجربه کنید.


ن : محمد
ت : جمعه 1 دی 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر